WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6257,6255,6253,6251,6249,6245,6241,6242,6239,6228) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Найочікуваніший виступ у люксембургському Гала-концерті Євробачення

31 жовтня 2015 року Руслана була, як найочікуваніша серед інших зірок Євробачення на восьмому „Eurovision Gala Night“ в Mondorf-les-Bains, Luxemburg. Руслана теж зустрілася з українською Діаспорою в Люксембурзі.Щороку фан-клуб Люксембургу ОГАЄ організовує захід, так завний маленький Пісенний Конкурс Євробачення. Тому що, Люксембург з 1994 не приймає участі в улюбленому музичному шоу Європи. 16 учасників, кожен з яких представляв якусь країну виконував одну з пісень Євробачення. Після конкурсної частини виступили зірки Євробачення : Baccara, які в 1978 представляли Люксембург , András Kalláy-Saunders з Угорщини, Nadine Beiler з Австрії, Sinplus з Швейцарії, Sestre з Словенії , а також переможниця Євробачення 1964 з Італії Gingliola Cinquetti.Коли Руслана з Балетом „Життя“ вийшли в 23:30 на сцену з „Дикими Танцями“, в залі замайоріли синьо-жовті прапори.Руслана була найбільш очікуваним гостем концерту, тому вона виступала найбільше. Після пісень „Скажи мені“, „Аркан“ та „Танець з вовками“ вона закінчила свій виступ „Юфорією“. На задньому плані були кадри з Майдану.Після виступу Руслани були бурхливі оплески в залі. ЇЇ підтримав і віце прем’єр-міністр Великого Герцогства Люксембург, Etienne Schneider, за її громадську діяльність.Руслана: „Виступ традиційно закінчила піснею “Це – Ейфорія”. У цей час на великому екрані йшов відеоряд з Майдану, найбільш знакові кадри. Після цього я поцілувала наш прапор. Весь зал встав. Я весь час наголошувала, наскільки для нас важлива їх підтримка. Я сказала, що Україна все ще залишається у небезпеці.
На кожне моє слово “Ukraine” зал реагував шаленими оплесками. Можу відзначити неймовірну симпатію до Україну. Навіть, якщо політики її можуть втрачати, українське суспільство завоювало симпатії на завжди, і ми маємо підтримувати цю симпатію. Нове українське суспільство – це суспільство, для якого певні слова вже не є просто пустим звуком. Українці насправді дихають повітрям вільних незалежних людей. У такому ракурсі Україна виглядає для європейців країною з майбутнього.“16 жюрі, складаючись з міжнародних представників, віддали свої голоси. Глядачі мали змогу проголосувати, жертвуючи для „Чорвоного хреста“. Переможницею було вибрано Dorothea Ferrari. Вона співала пісню „ The Voice“, яка представляла Ірландію на Пісенному Конкурсі Євробачення 1996.Перед концертом Руслана зустрілася з Українською Діаспорою в Люксембурзі „asbl LUkraine“.Руслана повідомляє: „Українці по всьому світу, яких я зустрічаю, коли даю концерти в тій чи іншій країні, дають мені неймовірну енергію і підкріплюють віру у те, що все, що ми зараз робимо, недаремно. Це енергетична підтримка один одному.


Сьогодні була напевно найбільш відверта зустріч за останній час. Я дозволила собі говорити дуже відверті і дуже практичні речі. Люди, відчувши мою відвертість, теж не тримали в собі свої переживання. Я побачила, що мої думки збігаються з думками більшості – ми всі розуміємо, що є так, а що не так.
Ми фактично всі на одній хвилі і нас всіх турбує фактично одне й те саме.“По закінченню зустрічі, Руслана мала змогу дати інтерв’ю багатьом міжнародним журналістам. Серед них “ОГАЄ Україна“, офіційний фан-клуб Євробачення на території України, Eurovision Radio International та Онлайн- Радіо Tommy Ferguson’s Eurovision Show.Фотоальбом >>WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Живий концерт Руслани з Українською Капелою Бандуристів у Торонті

24 жовтня 2015 року Руслана мала виступ разом з Українською Капелою Бандуристів у відомому на весь світ Massey Hall у Торонті, залі, де раніше виступало багато світових зірок, таких, як Рінґо Стар, Ґордон Лайтфут, Боб Ділан, Ніл Янґ, Лучано Паваротті та інші.Перша частина концерту складалася з унікальної комбінації – виступу Руслани з її музикантами та Української Капели Бандуристів, що вже багато років представляють українську бандуру та чоловічий хоровий спів на сценах багатьох країн світу. В другому відділенні концерту Руслана мала сольний виступ під музичний супровід її рок-гурту.Бандура – це національний український інструмент, який посідає важливе місце в культурі та історії України. Руслана згадує: „Я працювала з бандурою раніше, але по-справжньому відкрила цей інструмент лише сьогодні. Найбільше мене вразило, наскільки ідеально бандура поєдналася з рок-стилем. Напевно, сьогодні ми зробили певною мірою прорив. Принаймні для себе самих. Це можна порівняти з тим, коли вперше рок-група зазвучала з оркестром. Наші почуття не можливо описати словами. Можливо, саме це свого часу відчували Deep Purple чи Led Zeppelin. Поєднання бандури і рок-групи – це справді унікально і з цим треба щось робити, це треба розвивати.


Ці чоловічі голоси без перебільшення звучать на рівні з григоріанським хоралом. Так само як світ захоплює григоріанський хорал, так само сьогодні публіку захоплювала Капела українських бандуристів і ті звуки, які звучали на бандурі. Тепер я розумію, що мені бандура подобається не тоді, коли вона грає одна, а тоді, коли їх 40-45. Це такий магічний звук, який неможливо описати словами, - українські автентичні інструменти мають магію.


Під час концерту люди плескали голосніше, ніж ми грали, - стіни тряслися від оплесків, при тому, що було дуже багато літніх. Люди були вражені тим, що вони побачили.“
В день напередодні концерту Руслана відвідала 4 українські школи і зустрілася з понад 1600 дітей Української Громади в Канаді. Вона розповідає:


Ruslana: “У всіх школах я задавала дітям одне й те саме просте питання “Де знаходиться Україна?”. Майже всі діти говорили при цьому, що Україна знаходиться в серці. Мене це неймовірно вразило.


Коли ж я запитувала їх, чи цікаво їм моя відповідь, де знаходиться Україна, вони завмирали, не розуміючи, що можна ще додати. Я їм додала, що якщо Україна в серці, то значить вона знаходиться тут і зараз – Україна всюди, де ми є.“Фотоальбом >>

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Два запальних живих концерти в Манчестері

9 та 10 жовтня 2015 року Руслана дала два чудових живих концерти в Манчестерському Українському Центрі «Дніпро». Спочатку був запланований тільки один концерт у суботу, але білети були розпродані за кілька годин після відкриття продажу онлайн, тому було прийнято рішеня мати ще один концерт в п’ятницю, який також був розпроданий майже повністю. Ці концерти були першими живими виступами співачки у Великобританії після її тріумфальних 18 концертів, з якими переможниця Євробачення-2004 виступила під час туру Великобританією у 2005 році.У четвер 8 жовтня Руслану тепло вітали в Культурному Центрі члени манчестерської української громади. Українські танцювальних ансамблі «Орлик» та «Поділля» та хори «Мрія» і «Воля» виступили перед співачкою і вона була захоплена великою майстерністю місцевих артистів. Звичайно, разом вони проспівали Національний Гімн України.
Перед обома концертами Руслани розігрівала публіку англійсько-українська група «Чорна Рожа». Потім співачка та троє її музикантів підживили захват аудиторії своїми енергійними піснями й ритмами. Цілий зал, заповнений людьми, танцював, співав і веселився від найпершої ноти і до кінця виступу близько опівночі. Після виступу в п’ятницю Руслана згадувала:«Чи не вперше мій виступ тривав близько 2,5 години (ми почали о 21:30, а завершили рівно опівночі за місцевим часом)!Дякую українській громаді Манчестера та моїм європейським прихильникам, які приїхали з інших міст Великобританії та Європи, за драйв і надзвичайний прийом! Ви дали мені сили на майбутнє, ваші скандування і оплески, ваші очі, що світились чимось особливим, будуть зі мною тепер все життя!»На наступний вечір ентузіазм ще більшої аудиторії був просто нестримним. І знову потужне енергійне шоу співачки тривало більше, ніж дві години. Руслана згадує:«Вчорашній концерт у Манчестері був неперевершений. І зробили його таким самі люди! Українці були разом цього вечора!!! Постійно скандувалося «Україна!!! Слава Україні!!! Герої не вмирають!!!». Я ще напишу детально всі свої враження, але зараз можу сказати одне - Україна там, де Ми!Дякую українцям Манчестера та всім, хто мені зробив ці дві години на сцені незабутніми! Я хотіла додати всім вам енергії на 100 років, але сили на 100 років дали мені ви.»Під час концерту було зібрано 1028 фунтів (33700 грн) для благодійного фонду співачки «Український світанок», що допомагає сім’ям, постраждалим в АТО, особливо дітям.Більше фото, 8.10.2015>>


Більше фото, 9.10.2015 >>


Більше фото, 10.10.2015>>WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Новий сингл: «Артек-Буковель і Я»

Пісня “Артек-Буковель і Я” була написана Русланою до 90-річчя дитячого табору “АРТЕК”, розташованого на території курорту “Буковель” у Карпатських горах. Пісню записали разом з вихованцями музичної школи “Dream School” і презентували 16 червня 2015 р. під час святкування ювілею “АРТЕКУ”.„Це - мій гімн Карпатам та саундтрек до мого проекту “Українські тінейджери” (за мотивами ОГО-шоу 2012)“, пояснила Руслана.““/У пісні, яка робилися як новий гімн “Артек-Буковель і Я”, йдеться не лише про оспівування назви. Пісня ствоворювалася з метою закласти цінності для українських тінейджерів. Це і є найважливіша мотивація, чому співачка записала цю пісню.Руслана: „Відео частково показує моє бачення світогляду українських тінейджерів. У найближчому майбутньому у нас є ідея зняти відеокліп на цей саундтрек до мого проекту, присвяченого українським тінейджерам.Для українських тінейджерів це “свято-пригода в Карпатах, на яке вони чекають цілий рік”. Це особливе місце на планеті, яке значить більше, ніж просто літо-гори-річка. Це місце, де “українські тінейджери” покажуть свій ТАЛАНТ. Ми хочемо у майбутньому знайти унікумів країни (айтішників, співаків, танцюристів, винахідників, вчених, філософів) і відкрити їх всьому світу тут, у Карпатах.““Артек-Буковель і Я” - Руслана з тінейджерською групою Dream SchoolСингл 2015


Продюсери: Руслана, О. Ксенофонтов та Агентство Іміджу України.


Музика: Руслана


Слова: Oleksandr Ksenofontov, Руслана


Запис: студія ФДР


Барабани: Michael Zemelskiy


Бас: Vladislav Budeev


Гітара: Andre Oniskevich


Піано: Руслана


Електроніка: DJ Small

Пісня “Артек-Буковель і Я” доступна для завантажування на
та інших ресурсах.Більше фото >>

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Руслана розкачала Мюнхен

16 травня Руслана разом зі своєю групою музикантів сколихнула Мюнхен. Її надзвичайна енергія підкорила та змусила шаленіти всю аудиторію «Schlachthof», легендарного рок-клубу, в якому раніше вже виступали такі світові зірки як Dire Straits, Pink Floyd, Мадонна, Ерік Клептон та багато інших.Руслана розпочала свій виступ з рок-версії Гімну України, який вся публіка пристрасно співала разом.““/Окрім великої кількості українців, заради цієї події спеціально приїхали фанати з усієї Німеччини та інших країн, включаючи Великобританію, Швейцарію, Італію, Чехію і навіть Москву. Майже всі вони висловили свою підтримку Україні, загорнувшись в цілий океан синіх і жовтих прапорів, шаликів та квітів.Руслана: “На таких концертах я, по-перше, завжди дякую нашій громаді за те, що вони допомагають Україні, бійцям АТО, переселенцям – за всю їх діяльність. По-друге, я намагаюся подарувати оптимізм і зарядити людей Україною. По-третє, після таких концертів ми всі відчуваємо себе більш активними.”
“Цей концерт показав, що в українців з’являється просто унікальна властивість бути разом, українцям потрібні масові заходи, коли ми можемо відчути, що у нас спільні погляди на Україну і одні цілі”, нагадала Руслана потім.““/Під супровід гітари, бас-гітари та барабанів, виступ складався лише із запальних пісень, за винятком кількох балад. Одягнена у все чорне, Руслана кружляла по сцені, а люди божеволіли. Після майже двогодинного виступу в режимі нон-стоп на повну силу співачка знову виконала Гімн. Захоплюючі вигуки “Руслана!” і “Молодець!” двічі повертали її на біс.““/


“По оцінці за моєю власною шкалою драйву, можна сказати, що це був один з найбільш енергетичних концертів за останній період. Це був мій спеціальний подарунок і для української нашої громади в Німеччині, і для прихильників Євробачення”, наголосила Руслана.


Фото >>Головна щоденна газета Німеччини «Sueddeutsche Zeitung» повідомила про концерт.
WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Руслана приїде в Німеччину!


16 травня Руслана буде виступати з одним живим концертом в Мюнхені. Кошти отримані за вхідні квитки будуть передані у міжнародний благодійний фонд Руслани “Український Світанок”.


Субота, 16. травня 2015, о 20.30


Schlachthof, Zenettistr. 9, 80337 МюнхенКвитки:

Facebook event >>WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Анонсовані концертні виступи співачки у США в період з 25 квітня по 3 травня 2015 року не відбудуться у зв’язку зі скасуванням концертного туру

Прес-служба Руслани офіційно повідомляє, що всі анонсовані виступи співачки у США в період з 25 квітня по 3 травня 2015 року не відбудуться у зв’язку зі скасуванням концертного туру.

25 квітня 2015 р. Руслана виконуватиме гімн України перед боєм Володимира Кличка в Madison Square Garden, після чого одразу відбуде в Баку, Азербайджан, де візьме участь в Третьому Глобальному Форумі відкритого суспільства.

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Руслана визнана кращою з інтервал актом на Євробаченні

Руслана була визнана кращою на національному відборі Євробачення з Інтервал актом 2014/2015.

Опитування було ініційовано популярним серед фанів Євробачення блогом Wiwibloggs. Зa її виступ на румунському національному відборі Руслана отримала не тільки дивовижний 50,55% (5684 з в цілому 11 244 голосів), а й численні позитивні відгуки, що цінують її потужну енергію, і щиру емоційну промову про Україну.Минулорічний переможець Євробачення Кончіта Вурст був номіновагий з чотирма виступами і отримав в загальній сумі 2788 голосів.WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Енергія та емоції на Румунському Національному Фіналі Євробачення

Руслана буда запрошена виступити в якості гостя на Румунському Національному Фіналі Євробачення у Крайові, Румунії, що транслювався на Румунському телеканалі TVR та www.eurovision.tv.Руслана почала свій виступ виконанням пісні “Дикі Танці”, частину якої вона заспівала румунською мовою, щоб порадувати слухачів. Після її енергічного виконання пісень Аркан, Dance With The Wolves, Ой заграй ми, музиченьку, під час якої вона пробіглася вздовж глядачів та станцювала з ними. Також вона звернулася до глядачів. Вона нагадала про Міжнародний Жіночий День і висловила щиру радість від запрошення виступити на Румунському конкурсі Євробачення.Потім, вона перейшла до подій на Україні. “Я б хотіла щоб ви зрозуміли мою наступну промову, яка займе лише 20-30 секунд, але вона стосується України”, сказала вона. Як тільки прозвучало слово “Україна”, глядачі підвелися та відреагували бурхливими оплесками і вигуками. Руслана була настільки розчулена цією щирою підтримкою України, що вона розплакалась.“В цей момент я згадала всіх наших хлопців, які загинули, і не змогла себе стримати.Ця хвиля енергетики, яка пішла від залу, - це неможливо передати. Неможливо передати цю енергетику через екран, можливо, ви не побачите це через відео, але Україну люблять.
Я зараз розумію, що кожна людина, яка встала, вона щось мала на увазі.“
Ведучі намагалися продовжити програму виступів, але Руслана продовжила:“Укрїна є країною з сильним характером. Ми боремося за світле майбутне України, Європи та всього світу. Будь ласка, запаліть свої ліхтарики щоб показати всім символ нашої сили”.Вона завершила виступ піснею “Це - ЕЙ-форі-Я!”, тримаючи ліхтарик. Зала була освітлена сотнями ліхтариків на підтримку України.WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Руслана відвідала Іспанію з трьома масштабними виступами для української громади

Наприкінці січня Руслана відвідала Іспанію з трьома масштабними виступами для української громади.

Двохгодинні концертні шоу в Малазі у клубі Sala Paris15, Барселоні у клубі Astoria та Мадриді в актовій залі Української школи “Наше майбутнє” були проведені з метою гуртування громади та збору коштів і гуманітарної допомоги для подальшої їх відправки бійцям АТО.

Окрім того, концерти Руслани в Іспанії мали на меті зміцнити волонтерські рухи української діаспори та об’єднати народний дух навколо спільної мети - побудови нової України та боротьби за інформаційну безпеку. Саме такі задачі ставить перед собою миротворча програма заснованого Русланою Агентства Іміджу України.

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1