WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (5052) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Черговий крок у боротьбі з музичним піратством

27 лютого в інформаційному агентстві РБК Україна відбулася прес-конференція за участю українських артистів та продюсерів, що в черговий раз торкнулася теми захисту авторських та суміжних прав. У конференції взяли участь Руслана, Дмитро Костюк, Едуард Клім, Фагот, Ігор Ліхута, Юрій Фальоса, Володимир Бебешко, Ігнат Бережний.

Наприкінці минулого року Урядом України було зроблені кроки назустріч тим, хто присвячує своє життя музичній культурі України та вітчизняній естраді.
Нагадаємо, що музичне піратство, особливо у сфері публічного використання та Інтернет, сягнуло рівня, який поставив під сумнів можливість подальшого розвитку українського шоу-бізнесу. Але після відкритого звернення десятків українських зірок естради та музичних продюсерів до Прем’єр-міністра України, Юлія Тимошенко провела зустріч з представниками музичних кіл і створила робочу групу для вирішення нагальних проблем музикантів, співголовою якої стала народна артистка України Руслана Лижичко.

В процесі функціонування робочої групи щодо покращення ситуації у сфері захисту авторського права і суміжних прав відбулися зрушення, які незабаром мав би відчути на собі кожен український виконавець та тисячі людей, які працюють у сфері музичної індустрії:
Зокрема,
• робочою групою разом з Державним Департаментом інтелектуальної власності було підготовлено зміни до Наказу МОН, які зробили порядок визначення уповноважених ОКУ відкритим і прозорим у відповідності до європейських принципів і міжнародної практики;
 
• укладено Меморандум про взаєморозуміння між музичною індустрією та Міністерством внутрішніх справ України, що закладає фундамент для плідної співпраці щодо боротьби з відносно новими формами музичного піратства – у публічній сфері та в Інтернет;
 
• розроблено і узгоджено з профільними міністерствами зміни до Постанови КМУ №71 від 17.01.2003, які вдосконалюють механізм нарахування та сплати винагороди за використання фонограм та зафіксованих в них виконань.

Однак, представники певних одіозних організацій, які довгий час насолоджувались безладом у сфері захисту авторського права і суміжних прав у публічній сфері та у мережі Інтернет, заробляючи мільйонні прибутки на чужому інтелектуальному надбанні, не збираються капітулювати. З метою подальшого ошукування сотень українських та тисяч зарубіжних виконавців вони розробили і просувають законопроект «Про колективне управління правами на твори, виконання, фонограми, відеограми». Цей законопроект за суперечливих обставин вже було схвалено профільним Комітетом Верховної Ради з питань науки і освіти.

Українські артисти і музичні продюсери стверджують, що підтримка цього законопроекту - це прояв відвертої зневаги як до них самих, так і до зобов’язань, які Україна взяла на себе щодо створення адекватної європейській системи колективного управління. Вищевказаний законопроект є рейдерською атакою на колективне управління та спробою монополізувати ринок публічного використання музики в Україні.

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.