WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (5057) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

АНОНС

7 березня о 14.00 біля Головпоштамту у Києві члени та прихильники Міжнародної Амністії в Україні, за участю співачки Руслани, проведуть інформаційну акцію.

У рік після 60-річчя ухвалення Загальної Декларації Прав Людини та 10 річниці Декларації ООН щодо правозахисників Amnesty International хоче зосередитися на ролі жінок – носіїв позитивних змін для суспільства.
Жінки відіграють важливу роль як носії позитивних соціальних змін та прогресу у правах людини в цілому, проте вони продовжують потерпати від дискримінації та насильства. Серед найбідніших прошарків суспільства, тих, хто живе у забрудненому навколишньому середовищі та серед жертв хвороб, вони складають більшість; жінки, зазвичай, є першими жертвами у збройних конфліктах або у дотриманні дискримінуючих культурних або релігійних традицій.

Жінки – захисники прав людини часто стають мішенями злочинів через їхню правозахисну діяльність. У цей день Amnesty International запрошує до співпраці відомих у своїх країнах жінок, що працюють на захист прав людини. Особливим гостем на акції Міжнародної Амністії в Україні буде переможниця Євробачення-2004, співачка Руслана.

Одним з ключових послань звернення Amnesty International є наступна теза:
«Жінки зустрічають особливі перепони на шляху реалізації власних прав, і допомагати їм долати ці перепони є обов’язком держав та спеціальних міжнародних механізмів. Жінки мають бути активними учасниками у виробленні політик та процесів, які мають вплив на їх життя».

Під час акції про ситуацію з дотриманням прав жінок говоритимуть:
– Світлана Побережець, Голова Міжнародної Амністії в Україні;
– Тетяна Мазур, виконавчий директор МА в Україні
– Наталiя Дульнєва, керівник Мережі по активізації МА в Україні

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.