WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (5248) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Руслана повернулась з найбільшого пісенного фестивалю Азії - Asia Song Festival - із двома нагородами

Руслана повернулась з найбільшого пісенного фестивалю Азії - Asia Song Festival - із двома нагородами і неймовірними враженнями.

Після Європи та Америки переможиця Євробачення 2004 підкорила серця Азії на Азійському пісенному фестивалі, що відбувся 19 вересня у Кореї за участю артистів із 14 країн Азії, а також із телевізійною трансляцією на 20 телеканалах Азії. 6-й Азійський Пісенний фестиваль зібрав на головному стадіоні Чемпіонату світу з футболу-2002 в Сеулі (Корея) понад 45 тисяч фанів та прихильників сучасної музики і тривав близько трьох годин.

Незважаючи на те, що Руслана була запрошена виключно як спеціальний «зірковий гість», їй все ж таки вдалось і на цьому фестивалі “завоювати” 2 нагороди, одна з яких – The Special Award of the Ministry of Culture, Sports and Tourism of Korea for providing pleasure and enjoyment to many people through the music, and for making a great contribution to cultural exchange in Asia through pop music, особисто вручений на сцені міністром культури, спорту та туризму Республіки Корея – Yu In-chon. Друга нагорода – золота статуетка найпрестижнішої музичної події Азії – The Best Artist Award of The 6th Asia Song Festival 2009.

Із представлених під час виступу композицій публіка традиційно напристрасніше прийняла «Дикі танці», та «Ой заграй ми, музиченьку!».

«Ми дуже хвилювались перед виходом на сцену. Як сприйме нашу музику корейська, японська, китайська і загальноазійська аудиторія, адже ми для неї посланці інших світів ? Україна для них така ж далека і невідома, як для нас Малайзія або Індонезія. Однак, шалений прийом 40-тисячної глядацької спільноти на Сеульському стадіоні не просто надихає, а буквально змушує нас задуматись про неодноразові повернення до Кореї і Далекого Сходу в майбутньому». – сказала зірка.
«Тому я докладу всіх можливих зусиль для укріплення і збагачення корейсько-української дружби, адже ця країна стала мостом  порозуміння і зближення народів Східної Європи і Східної Азії». – наголосила Руслана.

Нагадаємо, що це вже другий візит Руслани до Кореї цього року.

Одразу після завершеня фіналу 6-го Азійського пісенного фестивалю Руслана вже отримала запрошення взяти участь у наступному, 7-му Азіабаченні-2010, і активно розглядає можливість запису синглу із мегапопулярним корейським виконавцем уже на початку 2010 року.

«Я надзвичайно вражена Кореєю, це дуже красива країна із красивими та добрими людьми,  далеко не всюди в Європі можна зустріти таку щиру ментальність. А поєднання надсучасного технологічного розвитку Кореї з її красивими стародавніми традиціями не залишає байдужим і спонукає приїжджати до Кореї знову і знову» – зазначила зірка Євробачення.
Співачка вже неофіційно запросила організаторів Азійського Пісенного Фестивалю, президента найпотужнішої Корейської телекомпанії SBS та деяких учасників Фестивалю до Києва і готує «нашу відповідь» на теплий корейський прийом.

Азійський Пісенний фестиваль уже в шосте відбувся в Сеулі (Корея) на стадіоні «SkyBox» із загальною кількістю глядачів понад 40 тисяч людей та трансляцією на 20 телеканалах Азіії. Основним телеканалом трансляції в Кореї став телеканал Компанії SBS, найпотужнішої корейської телекомпанії. За словами організаторів, Фестиваль буде показаний на провідних телеканалах Азійських країн, таких як CCTV в Китаї, NHK в Японії тощо. В Азійському Пісенному Фестивалі взяли участь представники 14 країн Азії. Переможиця Євробачення-2004 Руслана бла запрошена на Фестиваль як єдиний артист не з Азійського континенту.

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.