WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (5405) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Руслана: В школі я була шибай-головою

З черговим настанням навчального сезону, Руслана згадує свої шкільні роки

Юна співачка жодного разу не бачила кабінет директора, частенько давала здачу, якщо її хтось ображав, завжди відповідала за свої вчинки.
«Школа - це найтепліші і найчудовіші спогади дитинства. Я намагалася бути зразковою ученицею. Сама робила домашні завдання, практично ніколи не списувала. Батьки з дитинства виховували мене так, щоб я була чесною і відповідала за свої вчинки, якщо завинила. Я дуже любила свій клас. Я була активісткою і лідером Всі роки брала участь в шкільній самодіяльності. В мене було багато друзів. Я була капітаном команди КВН. Повертаючись зі школи, швиденько робила уроки, щоб скоріше піти на свій улюблений ансамбль. Для мене не було гіршого покарання, ніж не піти на заняття співами».

У вільний час Руслана віддавала перевагу компанії хлопчаків, часто лазила по деревах і поверталася додому в саднах.
«У вихідні любила грати у дворі з хлопцями. Ляльки і рюші – все це не моє.
Мені дай тільки по деревах полазити, в козаки-розбійники пограти. Хлопці мене поважали»,
- розповідає співачка.

Про перші світлі почуття Руслана згадує так:
“Були симпатії, як у кожної дівчинки, але не було того “великого світлого почуття” про яке усі так багато говорять. Зі справжніми серйозними почуттями я зіткнулася трохи згодом, коли вже подорослішала. А в школі я уперше закохалася в хлопчика з дитячого ансамблю “Посмішка”. Ми разом співали. Це була зворушлива дитяча симпатія”.

ФОТО

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.