WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (5408) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Руслана здійснила свою мрію та розповіла про поїздку до Америки

Співачка повернулася до України на кілька днів спеціально, щоб здійснити свою давню мрію та виступити з симфонічним оркестром України
Цього разу Руслана співпрацювала з Державним Академічним Естрадно-симфонічним оркестром України під керівництвом талановитого диригента — Миколи Лисенка, онука великого композитора.

На початку своєї кар’єри Руслана не раз виступала у супроводі симфонічного оркестру. “Виступ з цілим оркестром – це щось неймовірне! Такі концерти ні з чим не можна порівняти. Я довго чекала на можливість знову дати концерт з великим симфонічним оркестром. У моєму домі завжди грає класична музика. Для нас з чоловіком – це найкраща та найулюбленіша музика. Музика для душі.
Коли я вступила до Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка на факультет диригування, я просто закохалася у симфонічний оркестр та його звучання”.

Як відомо, ціле літо Руслана провела в Америці, де записувала нову платівку.
“Поки не хочу говорити нічого конкретного про новий альбом, бо ми ще над ним працюємо. Сподіваюся, коли він вийде, музика сама за себе все скаже. Думаю, перший сингл ви почуєте у цьому році ” — говорить співачка.
“Нарешті я повністю поновила свій гардероб. В Америці дуже вигідно купувати речі – платиш тільки за якість. У нас ці ж речі коштують набагато дорожче, хоча рівень життя - інший. Це - не правильно”— розповідає Руслана.
ФОТО

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.