WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (5936) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

ТУР РУСЛАНИ ПО КАРПАТАХ 2012

У 2004 році Руслані вдається підняти хвилю з Карпат, яка охоплює та запалює дикою енергією всю Європу та світ. Сьогодні співачка знову відправляється в рідні гори для того, щоб підняти нову енергетичну хвилю завдяки давній традиції масових звуків, рухів і танці. З 12 по 26 жовтня відбувається концертний тур Руслани по Карпатах на підтримку гуцульської культури.

Нарешті, ті міста, де започатковується успішний Гуцульский проект і народжуються дикі танці, як це не парадоксально, вперше стають свідками оноволеного та абсолютно унікального масового шоу Руслани.

Десять міст Івано-Франківської, серед яких перлини Карпат Верховина та Косів, беруть участь у масштабній концертній програмі, під час якої Руслана у супроводі професійних хореографів та музичної групи не лише виконує усіма відомі хіти та дарує прем’єри пісень, але і виступає в якості лідера масового шоу.

Під час двохгодинної програми глядачі співають, танцюють, плескають запальні ритми та повторюють синхронні рухи разом із Русланою, які співачка демонструє публіці у форматі вільного спілкування.

Хвиля масового шоу в Карпатах стає настільки потужною, що Руслана відмовляється від звичного формату виступу і все частіше спускається зі сцени, щоб бути ближче до людей. Публіка сприймає на ура такий крок назустріч і відповідає Руслані взаємністю, співаючи разом весь репертуар від початку і до кінця.


З кожним новим концертом шоу набирає обертів і за своєю тривалістю у півтора рази перевищує хронометраж звичайного виступу.

З нагоди відкриття туру та першого концерту Руслана запрошує команду проекту “Майданс” з Івано-Франквіську для участі у масовому шоу. 200 молодих людей проводять щоденні репетиції та виступають разом зі співачкою, активізуючи та розігріваючі масовими рухами публіку, що збирається на стадіоні.

Під час фінального концерту туру в Косові прямо на сцені відбувається посвята Руслани в гуцулки. Співачка запалює люльку, що за давньою традицією означає готовність жінки стати справжньою гуцулкою.

По завершенню туру по Карпатах Руслана розпочинає роботу над новим музичним проектом та підготовкою до зйомок нового відеокліпу.

Слідкуйте за анонсами!

ВЕСЬ ФОТОРЕПОРТАЖ

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.