WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6021) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

ОГО-шоу - наймасовіше шоу Руслани [ВІДЕО]

Руслана виклала на сайті своє наймасовіше шоу – ОГОШОУ!
Це сучасна інтерпретація слов’янських масових гулянь.

І жартома попросила не красти її ідею, бо вона вже запатентована:)ОГОШОУ – це нове масове шоу Руслани у яке увійшли треки з альбому “Мій Брат” (2012; альбом, створений спеціально для ОГО-шоу), та треки з альбому “Дикі Танці” (2004)

Продюсери шоу Руслана та Олександр Ксенофонтов.
Ко-продюсер – Павло Грицак.

Руслана: “Цей драйв не можліво повторити, не можливо підробити і не можливо забути!
Все, що я хотіла в цьому шоу зробити – це почути, побачити і показати ВАШ ДРАЙВ! І ви зробили це!!! Я вдячна всім, зто зрозумів і підтримав цю ідею!”


У 2012 році Руслани презентувала альбом та масове «ОГО-шоу», побудоване на інтерактивах масової гри, та серію відеокліпів за участю тисячі волонтерів (сингли “ШаЛаЛа”, “ОГО! ОГО!”, “Мій Брат!”, “Рахманінов”)

Навесні та влітку 2012 року відбувся великий Всеукраїнський тур Руслани, присвячений Чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012», що охопив 11 найбільших міст України та пройшов з великим успіхом в ексклюзивному форматі масової гри. Другою хвилею масового шоу став концертний тур Руслани по Карпатах, що так само успішно відбувся у 13 містах західних областей України восени 2012 року.

Окрім того, «ОГО-шоу» пройшло у Нью-Йорку та Філадельфії (США), Анкарі (Туреччина) та Москві (Росія) в рамках міжнародних концертів співачки.

Рекорд масового шоу встановив Київ (119 дБ,) що гучніше за аеродинамічну трубу, десяток мотобайків та левів.

«ОГО-шоу» зібрало понад 130 тисяч учасників та 12 тисяч волонтерів. Було здійснено 40 годин прямої трансляції на телебаченні та онлайн.

Потрековий перегляд фільму доступний тут
ЄВРОПЕЙСЬКІ МЕДІА ПРО ОГО-ШОУ РУСЛАНИ


ESCToday
" onclick="javascript:urchinTracker('/outbound/www.esctoday.com/66193/ukraine-ruslana-releases-the-official-video-of-her-mass-game/_br_/');">Ukraine: Ruslana releases the official video of her mass game


Румунія
Ruslana si-a lansat mass show-ul in Europa

Греція
VIDEO: RUSLANA’S BIGGEST MASS SHOW

Мальта
Ukraine: Ruslana Set to Go Wild in Belgium

Іспанія
Ruslana revoluciona Ucrania con su nuevo espectáculo

Португалія
Ucrânia: Ruslana lança um espetáculo constituído por massas

Чехія
Ruslana připravila sestřih své “Ogo Show” a chystá mezinárodní album

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.