WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6197) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Руслана закликала світ об’єднатися у боротьбі з пропагандою Путіна

Київ, 11 березня 2014 року – Сьогодні у ході брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі співачка і громадська діячка Руслана закликала світову спільноту вжити всіх заходів, аби протистояти пропаганді режиму Путіна. «Проблема Криму – це проблема всього світу,» – сказала Руслана, лауреатка нагороди Держдепу США «Жінка мужності».

На її думку, сьогодні європейські країни занадто довірливо ставляться до інформації, яку поширює пропагандистська машина Путіна, зокрема що стосується поширення фашизму в Україні. «У Росії люди сидять в інформаційній тюрмі Путіна. Соціологічні дослідження показують, що, на жаль, ця технологія Росії працює і в Німеччині, і в Туреччині, і в усьому світі», – заявила Руслана.Співачка оголосила про створення глобальної ініціативи – проекту боротьби з пропагандою Путіна.

Вона також закликала держави світу ініціювати економічну блокаду Росії: «Без цього нічого не буде працювати. Це – єдиний спосіб зупинити війну. На жаль, Європа занадто довго зберігає позицію спостерігача».

Руслана також закликала українську та міжнародну спільноту зберегти територіальну цілісність України та підтримати кримських татар у їх прагненні залишатися частиною незалежної України:

«Основне – заблокувати референдум в Криму. Путін розриває українські сім’ї. Ми всі повинні подбати про те, як житимуть українці та кримські татари у Криму».ВСІ ФОТО

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.