WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6200) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Прес-конференція Руслани у The National Press Club Вашингтоні

У The National Press Club Вашингтоні відбулася прес-конференція Руслани за участю провідних мас-медіа Сполучених Штатів.

Під час прес-конференції Руслана звернулася

до Путіна:

“Здобувати владу і гроші шляхом болю, провокацій, дезінформації шляхом створення конфлікту між росіянами та українцями є недопустимим і це вже незворотньо почало руйнувати Ваш рейтинг у світі. В Україні багато відважних людей, які ніколи не віддадуть Вам свою країну. Ваше шоу, пане Путін, приречене на поразку, бо воно побудоване на брехні”.

до росіян всього світу:

“Ви у небезпеці! Якщо Путін таким шляхом буде продовжувати захищати вас, то вас почнуть боятися і цуратися. Українці і росіяни мають об’єднатися у боротьбі проти Путіна, який штучним шляхом створює конфлікт між нами, псуючи при цьому імідж росіян. Росіяни, звільняйтеся від Путіна”

до міжнародної спільноти:

“Терміново об’єднуймося проти Путіна. Його антилюдські методи та технології небезпечні для всього світу. Він порушив правила світової безпеки. Йому не можна цього пробачити. Треба показати світові, що зло не може залишатися безнаказаним. Подібні дії можуть спровокувати небажання відмовлятися країни від зброї, яка руйнує Мир і Спокій! Необхідно зупинити агресію Путіна заради збереження Світового Миру!”

до міжнародних журналістів:

“Не робіть за гроші погані речі! Не розповсюджуйте дезінформацію Путіна, навіть якщо вам пропонують великі гроші.
Не вся легкодоступна інформація є правдою. Мене турбують деякі неправдиві репортажі BBC та CNN, із сумнівними інформаторами в ефірі. Якщо до джерела інформації у людей пропадає довіра, вони починають створювати свої рухи обміну інформацією.
Не бійтеся важкого шляху пошуку істини - надсилайте своїх репортерів у Крим та на Схід України!
Необхідно створити social media movement “Правда проти Брехні”!

до українців всього світу:

“Ми переможемо, бо Правда сильніша за Брехню! Треба єднатися і бути разом силою проти Путіна у цей нелегкий момент, долучитися до суспільного руху поширення Правди про Україну. Надсилайте всьому світові Правду. Нам повірять!”

P.S. Політики можуть казати неправду - люди ж ніколи не брешуть! Якщо тисячі людей говорять одне й те саме - значить так воно і є.

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.