WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6205) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Майдану і силі людей Руслана присвятить свій виступ на всесвітньовідомій конференції TEDx, яка відбудеться 23 квітня у Сан-Паулу (Бразилія)


Руслана перебуває у Сан-Паулу, де 23 квітня візьме участь у відомій на весь світ щорічній конференції TED, присвяченій ідеям, вартим поширення.

Конференція TED славиться своїми лекціями TEDx Talk, де, власне, Руслана і виступатиме із 18-хвилинною промовою, яку присвятить Майдану та силі людей.

center

Руслана:
Майдану і силі людей я присвячу свій виступ на всесвітньовідомій конференції TEDx, яка відбудеться 23 квітня у Сан-Паулу (Бразилія) і буде яку відкрита цього року найлегендарнішим футболістом Піле.
Майдан: революція чи еволюція?

На Майдані ми захищали те, що для нас найбільш дороге – життя, майбутнє, гідність, право вибору!
Ми хотіли змінити наше життя на краще, отримати перспективу розвитку своєї країни і власного розвитку.

Ми хочемо бути щасливими в Україні і не шукати кращого життя за кордоном. Так що ж було на Майдані: революція чи еволюція?

Ми однозначно хочемо створювати, а не руйнувати.

Майдан – це те, на чому створюється життя: на взаєморозумінні, на солідарності, на бажанні чути один одного і допомагати одне одному, віддати все ближньому, віддати все своїй країні, не чекаючи нічого в замін, бажання бути разом!

Майдан молився всіма мовами і віросповіданнями. Ми всі різні, але об’єднані однією ідеєю – Україною! Майдан для мене назавжди залишиться “Ліхтариками Свободи”!

Разом з Русланою у конференції братимуть участь всесвітньо відомий футболіст Pelé, Головний Міністр Генерального Секретаріата Президента Бразилії Gilberto Carvahlo, активіст та захисник прав жінок у Єгипті Mona Eltahawy, журналіст та координатор громадських ініціатив під час протестів у Бразилії Bruno Torturra та 14-річна школярка Isadora Faber, яка прославилась своїми онлайн щоденниками на тему проблем школярів.

Одразу з Бразилії Руслана відлетить до Вашингтону, де візьме участь у програмі Atlantic Council.

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.