WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6206) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Руслана взяла участь у 6-му Конгресі Жінок у Варшаві та зустрілася з Дональдом Туском

10 травня Руслана взяла участь 6-му Конгресі жінок (Kongres Kobiet) у Варшаві. Під час конгресу впливові жінки Польщі обговорювали актуальні соціальні, економічні та політичні питання. На Конгресі був присутній прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск.

Кожну фразу Руслани зал перебивав оплесками і тому її промова перетворилася на набір лозунгів.

“Без сумнівів: Польща з нами. І не на словах, а на ділі!, - констатує Руслана і продовжує - Я не все можу говорити про все, що знаю, але повірте на слово!”

У промові зі сцени перед 6-тисячною аудиторією вона сказала:

“Якщо ви чекаєте на традиційну класичну війну, то її не буде!Війна путіна – це нові темні технології. Він – спонсор тероризму. Він – майстер спец. операцій та терактів!”

Руслана розказала полякам, що біда від пропаганди і брехні, яка сьогодні керує війною Путіна, страшніша, ніж ми думаємо!

Також українка закликала всіх жінок зробити максимальний тиск на чоловіків-політиків і бізнесменів, щоб вони зупинили війну всіма методами!

Руслана: “Я розказала про наклепи Кремля на поляків на Сході України, а саме у Краматорську, де поширювалися чутки, що “люди у формі зі зброєю ніби-то бандери з поляками”.

Я закликала поляків до спільної молитви я за мир і спокій, що відбудеться 24-го травня на горі Хом’як (1600м) в Карпатах. Я попросила всіх відкрити очі на війну путіна, а не робити вигляд що її немає.

Також я звернулася до Хіларі Клінтон та Ангели Меркель з відповідними закликами, бо Меркель обирає між бізнесом і людським життям, а чоловік Хіларі Клінтон підписав Будапештський Меморандум 1994 році.

Жінки, перед якими Руслана виступила з промовою, впливають на громадську думку та рішення політиків, а тому використала весь свій арсенал, щоб підірвати їх ще більше!

Наприкінці промови Руслана встала на коліна і попросила зробити все, щоб зупинити війну Путіна, після чого заспівала “Дикі танці”, “Ейфорію” і традиційно Гімн України!

Весь зал увімкнув ліхтарики та скандунав разом з Русланою слова “Мир і Спокій” – те прагнення, до якого Україна (на відміну від Путіна!) закликає світ.

Після завершення заходу Руслана окремо зустрілася з Дональдом Туском, і вони мали півгодинну розмову.

Руслана: “Я підтвердила, що терористична діяльність розгортається на Захід України!
Також я сказала, що Україна дуже змучена від залякування терактами та інших диверсій!
Ми обговорили проблему пропаганди і як з нею боротись!”

Брехня не повинна керувати світом!

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.