WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6232) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Ніч пам’яті


В ніч з 29 на 30 листопада, рівно за рік після силового розгону студентів, на Майдані відбулася акція “Ніч пам’яті”, ініційована громадським лідером Русланою Лижичко, Нічною Вартою Майдану та Агентством Іміджу України.Без зайвого пафосу, але з відкритою сценою кожен бажаючий мав можливість виступити зі зверненням, а гнучкий сценарій дозволяв імпровізувати, що зробило акцію на сто відсотків громадською.Руслана: “Люди стурбовані і відчувають момент відповідальності. Я бачу, що така кількість людей, яка достояла до ранку, готова цю відповідальність на себе взяти. В цю ніч громадськість на Майдані звернулася до діючої влади – до гаранту, парламенту і уряду. В цю ніч ми повернули Майдан, і всі побачили, що українці, як і рік тому, є активні, що українці достатньо свідомі і достатньо самостійні. Усі наші ініціативи повинні бути почутими і побаченими світом. Найголовніше, що ми сьогодні мобілізувалися навколо біди. Я закликаю кожного приєднатися до нас! Слава Україні!”До “Ночі пам’яті” долучилися Посол Канади Роман Ващук, Посол Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський та Посол Литви Пятрас Вяйтеєкунас. Екс-радник президента Росії Андрій Ілларіонов у своїй промові торкнувся теми створення путінської війни проти України.
Член Європейської Комісії Штефан Фюле звернувся до присутніх по Скайпу з Праги.Скайпом з Вашингтону акцію підтримав грузинський політик і реформатор Михайло Саакашвілі з порадами щодо боротьби із безвладдям в Україні. Включенням з Брюсселя приєднався владика та ректор Українського Католицького Університету Борис Гудзяк. Студенти самого УКУ, а також Києво-Могилянського Академії, університету Грінченка та студенти, що постраждали під час розгону рік тому, мали нагоду виступити зі сцени Майдану, як покоління нової України.Відеозвернення до Майдану надійшли від ЄвроМайданів діаспори з Вашингтону, Нью-Йорку, Філадельфії, Детройту, Варшави, Брюсселю, Мюнхену, Кельну та Гамбургу. Акція завершилась о 6:30 ранку ходою до Михайлівського собору, де відбулася ранкова служба.


WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.