WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6239) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Енергія та емоції на Румунському Національному Фіналі Євробачення

Руслана буда запрошена виступити в якості гостя на Румунському Національному Фіналі Євробачення у Крайові, Румунії, що транслювався на Румунському телеканалі TVR та www.eurovision.tv.Руслана почала свій виступ виконанням пісні “Дикі Танці”, частину якої вона заспівала румунською мовою, щоб порадувати слухачів. Після її енергічного виконання пісень Аркан, Dance With The Wolves, Ой заграй ми, музиченьку, під час якої вона пробіглася вздовж глядачів та станцювала з ними. Також вона звернулася до глядачів. Вона нагадала про Міжнародний Жіночий День і висловила щиру радість від запрошення виступити на Румунському конкурсі Євробачення.Потім, вона перейшла до подій на Україні. “Я б хотіла щоб ви зрозуміли мою наступну промову, яка займе лише 20-30 секунд, але вона стосується України”, сказала вона. Як тільки прозвучало слово “Україна”, глядачі підвелися та відреагували бурхливими оплесками і вигуками. Руслана була настільки розчулена цією щирою підтримкою України, що вона розплакалась.“В цей момент я згадала всіх наших хлопців, які загинули, і не змогла себе стримати.Ця хвиля енергетики, яка пішла від залу, - це неможливо передати. Неможливо передати цю енергетику через екран, можливо, ви не побачите це через відео, але Україну люблять.
Я зараз розумію, що кожна людина, яка встала, вона щось мала на увазі.“
Ведучі намагалися продовжити програму виступів, але Руслана продовжила:“Укрїна є країною з сильним характером. Ми боремося за світле майбутне України, Європи та всього світу. Будь ласка, запаліть свої ліхтарики щоб показати всім символ нашої сили”.Вона завершила виступ піснею “Це - ЕЙ-форі-Я!”, тримаючи ліхтарик. Зала була освітлена сотнями ліхтариків на підтримку України.WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.