Руслана розкачала Мюнхен

16 травня Руслана разом зі своєю групою музикантів сколихнула Мюнхен. Її надзвичайна енергія підкорила та змусила шаленіти всю аудиторію «Schlachthof», легендарного рок-клубу, в якому раніше вже виступали такі світові зірки як Dire Straits, Pink Floyd, Мадонна, Ерік Клептон та багато інших.Руслана розпочала свій виступ з рок-версії Гімну України, який вся публіка пристрасно співала разом.““/Окрім великої кількості українців, заради цієї події спеціально приїхали фанати з усієї Німеччини та інших країн, включаючи Великобританію, Швейцарію, Італію, Чехію і навіть Москву. Майже всі вони висловили свою підтримку Україні, загорнувшись в цілий океан синіх і жовтих прапорів, шаликів та квітів.Руслана: “На таких концертах я, по-перше, завжди дякую нашій громаді за те, що вони допомагають Україні, бійцям АТО, переселенцям – за всю їх діяльність. По-друге, я намагаюся подарувати оптимізм і зарядити людей Україною. По-третє, після таких концертів ми всі відчуваємо себе більш активними.”
“Цей концерт показав, що в українців з’являється просто унікальна властивість бути разом, українцям потрібні масові заходи, коли ми можемо відчути, що у нас спільні погляди на Україну і одні цілі”, нагадала Руслана потім.““/Під супровід гітари, бас-гітари та барабанів, виступ складався лише із запальних пісень, за винятком кількох балад. Одягнена у все чорне, Руслана кружляла по сцені, а люди божеволіли. Після майже двогодинного виступу в режимі нон-стоп на повну силу співачка знову виконала Гімн. Захоплюючі вигуки “Руслана!” і “Молодець!” двічі повертали її на біс.““/


“По оцінці за моєю власною шкалою драйву, можна сказати, що це був один з найбільш енергетичних концертів за останній період. Це був мій спеціальний подарунок і для української нашої громади в Німеччині, і для прихильників Євробачення”, наголосила Руслана.


Фото >>Головна щоденна газета Німеччини «Sueddeutsche Zeitung» повідомила про концерт.
Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.