WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6249) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Руслана розкачала Мюнхен

16 травня Руслана разом зі своєю групою музикантів сколихнула Мюнхен. Її надзвичайна енергія підкорила та змусила шаленіти всю аудиторію «Schlachthof», легендарного рок-клубу, в якому раніше вже виступали такі світові зірки як Dire Straits, Pink Floyd, Мадонна, Ерік Клептон та багато інших.Руслана розпочала свій виступ з рок-версії Гімну України, який вся публіка пристрасно співала разом.““/Окрім великої кількості українців, заради цієї події спеціально приїхали фанати з усієї Німеччини та інших країн, включаючи Великобританію, Швейцарію, Італію, Чехію і навіть Москву. Майже всі вони висловили свою підтримку Україні, загорнувшись в цілий океан синіх і жовтих прапорів, шаликів та квітів.Руслана: “На таких концертах я, по-перше, завжди дякую нашій громаді за те, що вони допомагають Україні, бійцям АТО, переселенцям – за всю їх діяльність. По-друге, я намагаюся подарувати оптимізм і зарядити людей Україною. По-третє, після таких концертів ми всі відчуваємо себе більш активними.”
“Цей концерт показав, що в українців з’являється просто унікальна властивість бути разом, українцям потрібні масові заходи, коли ми можемо відчути, що у нас спільні погляди на Україну і одні цілі”, нагадала Руслана потім.““/Під супровід гітари, бас-гітари та барабанів, виступ складався лише із запальних пісень, за винятком кількох балад. Одягнена у все чорне, Руслана кружляла по сцені, а люди божеволіли. Після майже двогодинного виступу в режимі нон-стоп на повну силу співачка знову виконала Гімн. Захоплюючі вигуки “Руслана!” і “Молодець!” двічі повертали її на біс.““/


“По оцінці за моєю власною шкалою драйву, можна сказати, що це був один з найбільш енергетичних концертів за останній період. Це був мій спеціальний подарунок і для української нашої громади в Німеччині, і для прихильників Євробачення”, наголосила Руслана.


Фото >>Головна щоденна газета Німеччини «Sueddeutsche Zeitung» повідомила про концерт.
WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.