WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6257) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Найочікуваніший виступ у люксембургському Гала-концерті Євробачення

31 жовтня 2015 року Руслана була, як найочікуваніша серед інших зірок Євробачення на восьмому „Eurovision Gala Night“ в Mondorf-les-Bains, Luxemburg. Руслана теж зустрілася з українською Діаспорою в Люксембурзі.Щороку фан-клуб Люксембургу ОГАЄ організовує захід, так завний маленький Пісенний Конкурс Євробачення. Тому що, Люксембург з 1994 не приймає участі в улюбленому музичному шоу Європи. 16 учасників, кожен з яких представляв якусь країну виконував одну з пісень Євробачення. Після конкурсної частини виступили зірки Євробачення : Baccara, які в 1978 представляли Люксембург , András Kalláy-Saunders з Угорщини, Nadine Beiler з Австрії, Sinplus з Швейцарії, Sestre з Словенії , а також переможниця Євробачення 1964 з Італії Gingliola Cinquetti.Коли Руслана з Балетом „Життя“ вийшли в 23:30 на сцену з „Дикими Танцями“, в залі замайоріли синьо-жовті прапори.Руслана була найбільш очікуваним гостем концерту, тому вона виступала найбільше. Після пісень „Скажи мені“, „Аркан“ та „Танець з вовками“ вона закінчила свій виступ „Юфорією“. На задньому плані були кадри з Майдану.Після виступу Руслани були бурхливі оплески в залі. ЇЇ підтримав і віце прем’єр-міністр Великого Герцогства Люксембург, Etienne Schneider, за її громадську діяльність.Руслана: „Виступ традиційно закінчила піснею “Це – Ейфорія”. У цей час на великому екрані йшов відеоряд з Майдану, найбільш знакові кадри. Після цього я поцілувала наш прапор. Весь зал встав. Я весь час наголошувала, наскільки для нас важлива їх підтримка. Я сказала, що Україна все ще залишається у небезпеці.
На кожне моє слово “Ukraine” зал реагував шаленими оплесками. Можу відзначити неймовірну симпатію до Україну. Навіть, якщо політики її можуть втрачати, українське суспільство завоювало симпатії на завжди, і ми маємо підтримувати цю симпатію. Нове українське суспільство – це суспільство, для якого певні слова вже не є просто пустим звуком. Українці насправді дихають повітрям вільних незалежних людей. У такому ракурсі Україна виглядає для європейців країною з майбутнього.“16 жюрі, складаючись з міжнародних представників, віддали свої голоси. Глядачі мали змогу проголосувати, жертвуючи для „Чорвоного хреста“. Переможницею було вибрано Dorothea Ferrari. Вона співала пісню „ The Voice“, яка представляла Ірландію на Пісенному Конкурсі Євробачення 1996.Перед концертом Руслана зустрілася з Українською Діаспорою в Люксембурзі „asbl LUkraine“.Руслана повідомляє: „Українці по всьому світу, яких я зустрічаю, коли даю концерти в тій чи іншій країні, дають мені неймовірну енергію і підкріплюють віру у те, що все, що ми зараз робимо, недаремно. Це енергетична підтримка один одному.


Сьогодні була напевно найбільш відверта зустріч за останній час. Я дозволила собі говорити дуже відверті і дуже практичні речі. Люди, відчувши мою відвертість, теж не тримали в собі свої переживання. Я побачила, що мої думки збігаються з думками більшості – ми всі розуміємо, що є так, а що не так.
Ми фактично всі на одній хвилі і нас всіх турбує фактично одне й те саме.“По закінченню зустрічі, Руслана мала змогу дати інтерв’ю багатьом міжнародним журналістам. Серед них “ОГАЄ Україна“, офіційний фан-клуб Євробачення на території України, Eurovision Radio International та Онлайн- Радіо Tommy Ferguson’s Eurovision Show.Фотоальбом >>WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.