WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (6260) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Атлантична рада вручила Нагороди Заслуженого Лідерства

Атлантична Рада представила свою Заслужену премію Лідерства 2014 у Вашингтоні, округ Колумбія, 30 квітня перед аудиторією більше ніж 900 американських та міжнародних зовнішньополітичних лідерів бізнесу. Щорічною нагородою відзначають людей і установи, які зробили значний внесок у побудову трансатлантичних відносин.Руслана отримала цю престижну нагороду за невпинну діяльність як активний захисник вільної, незалежної і демократичної України.Прем’єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма представила Руслану емоційною промовою: “Коли Руслана співала національний гімн України на Майдані морозними зимовими ночами вона надихала свій народ до мирного протесту. Її голос був сильніший за снайперські кулі… Я згадую революційний спів моєї країни 25 років тому. Ми почали співати пісні, що давали нам втіху і міцність у ті дні, щоб відсояти свободу. Таким чином я впевнена, лідерство Руслани мало величезний вплив на її народ.”

Руслана звернулася за міжнародною підтримкою в боротьбі України зберегти свою незалежність, незважаючи на захоплення Росією Криму та російського насилля на сході України.“Не чекайте поки трапиться нова трагедія. Одна трагедія вже сталася - на Майдані, друга відбулася в Криму, а третя зараз відбувається на сході України. Допоможіть нам зупинити агресію Путіна, зупинити його манію вличі. Ви дієте так, ніби Путін на Марсі, а не на Землі.
Проблема не в санкціях, не в зброї, а в мужності. Америка буде сильною. Америка не хоче війни, тож покажіть, що ви здатні зупинити війну. Будь-ласка, зробіть все, щоб зберегти людські життя, поки ще не пізно.”
- закликала Руслана.Також вона звернулася безпосередньо до лідера Росії: “Президент Путін, якщо ви хочете знищити Україну, ви повинні зрозуміти, що це неможливо. Дух українців є непереможним. Ви повинні знати, що коли люди борються за свою країну вони втрачають страх. У мене нема шляху назад. Я почала боротьбу на Майдані, і я буду боротися до кінця. Я нічого не боюся!”

Наприкінці свого виступу Руслана попросила аудиторію запалити сотні ліхтариків у залі.“Цей ліхтарик є більш потужним, ніж танки та пропаганда. Запали твій ліхтарик, вогник свободи. Покажіть Майдан за мир тут і зараз. Я пишаюся своєю країною. Я з гордістю представляю символ світла і сили людей. Слава Україні! Прокидайся, світ!“

Вогники в приміщенні були недоступні, тому громада ввімкнула ліхтарики, як робила це юрба на Майдані взимку, щоб показати свою підтримку вільній демократичній Україні. Мелодія Гімну України зазвучала, і коли Руслана його співала, сотні американських та європейських бізнес лідерів піднялися зі своїх місць та підняли ліхтарики.

Всі фото >>


Більше інформації >>

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.