WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (28) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Біографія

Руслана – популярна європейська співачка. Завдяки її яскравій перемозі на «Євробаченні», за якою слідкувало 200 мільйонів європейців, українці у всьому світі відчули гордість за свою країну.

Її переможний сингл і альбом «Wild dances» видані у 25 країнах і збирають золото в Європі: Бельгії, Чехії, Греції, Словаччині та на Кипрі. Протягом 97 тижнів Руслана очолює 14 європейських чартів і тримається на вершинах європейських хіт-парадів. За результатами голосування глядачів німецького телебачення «Wild dances» визнана найкращою піснею в історії «Євробачення». Альбом Руслани стає мультиплатиновим. Вона перша продає півмільйона дисків в Україні і отримує престижну музичну премію World Music Awards в Лас-Вегасі, як український артист, що продав найбільшу кількість альбомів у світі.

Руслана входить в трійку найпопулярніших людей в Бельгії. Греки визнають її найсексуальнішою дівчиною року. В Україні Руслана входить до числа найвпливовіших людей.

У 2003 році виходить альбом «Дикі танці», створений на основі етнічних матеріалів та численних експедицій в Карпатські гори. Давня містична культура разом з музикою і танцями українських горян, секрети мольфарів, українські традиції та обряди – все це є складовими альбому.

Українська Амазонка, лідер у багатьох музичних тенденціях Європи, відкриває світу нове, маловідоме світові автентичне звучання.

Руслана використовує вокальну манеру «кугикання» – давню перекличку карпатських горян. Працюючи з командою музикантів та DJїв, Руслана створює свій власний, унікальний стиль в музиці, оснований на використанні нових ритмів.

Натхнення для своїх музичних пошуків співачка зустрічає на вершинах Карпат, добре знайомих їй з дитинства.

Руслана народилася у Львові, старовинному та  легендарному місті Західної України. В 4 роки вона стає ученицею експериментального набору до музичної школи, а вже в 7 успішно виступає та гастролює з дитячим ансамблем.

По закінченню п’яти курсів Львівської консерваторії Руслана відмовляється від кар’єри диригента в аспірантурі і обирає сцену.

Перший успіх приходить до Руслани у 1996 році. Отримавши Гран-при на фестивалі «Слов’янський базар» у Вітебську, вона вже тоді розуміє, що ця перемога – всього лише старт. З того моменту Руслана багато експериментує і знаходиться в пошуках свого власного стилю. Співачка проводить концертні акції у старовинних замках, організовує масштабні зйомки музичних фільмів та кліпів, відроджує традиції своєї Батьківщини.

Наступною великою перемогою стає «Євробачення». Після такої гучної не тільки для Руслани, але і для України події, співачка вирушає у довготривалий тур Європою і отримує абсолютно заслужену та виправдану популярність.

Восени 2004 року в Україні спалахує Помаранчева революція. Руслана знімає кліп на пісню «Dance with the wolves», під час зйомок якого входить до клітки зі справжніми вовками. Співачка монтує нову версію кліпу, використовуючи кадри зі зйомок революційних подій. В той же час Руслана дає великий сольний концерт у Київському Палаці спорту.

В рамках проведення «Євробачення-2005» в Києві Руслана влаштовує великий благодійний концерт у київському розважальному центрі Arena City. Зібрані кошти співачка передає дитячій лікарні Дніпропетровська.

Руслана продовжує концертну діяльність і дає велику кількість концертів від Сибіру до Канади, від Ісландії до Ізраїлю. Виступає в Оксфорді, на ВВС, дає численні шоу в Німеччині та Туреччині, стосунки з якою стали настілки дружніми, що турки навіть запропонували Руслані своє громадянство. В Греції під час Олімпіади одного разу замість гімну України були виконані «Wild dances».

У 2006 році Руслана розпочинає співпрацю з ОБСЄ по проблемі боротьби з торгівлею людьми. Вона екранізує ряд соціальних роликів і спільно з міжнародними організаціями здійснює телевізійну інформаційну кампанію на цю тему в Україні.

Навесні 2007 року Руслана їде у благодійний концертний тур Німеччиною разом з відомим німецьким рок-співаком Пітером Маффаєм, в якому 14 артистів з різних країн світу виступають з метою збору коштів для вирішення гострих соціальних питань.

Під час благодійного туру Німеччиною Руслана збирає понад 100 тисяч доларів і передає їх до Львівської дитячої реанімації.

Протягом 2007-2008 років триває робота над новим альбомом та шоу.

Після тривалих місяців творчого процесу та пошуків Руслана виходить на сцену у новому іміджі.

 

 

 

 

 

 

 

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.