WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (45) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Антипіратська ініціатива

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

До музичних прихильників, українських авторів, користувачів, власників ресурсів та провайдерів Інтернет, а також усіх, у чиїх руках доля професійної української музики.

Мені завдано прямої моральної і матеріальної шкоди. Мій докір Державі в тому, що на сьогоднішній день вона не створила жодного механізму захисту моїх авторських і виконавських прав у всесвітній мережі і стоїть осторонь зухвалого розкрадання власного інтелектуального ресурсу.
Ситуація спонукає артиста або до повної бездіяльності, або до зміни громадянства. Я обираю третій варіант – якщо Держава не хоче, або не може захистити своїх громадян, вони змушені захищати себе самі. Я буду боротись.

Менше двох місяців з дати релізу мого нового альбому перетворились на відкрите розкрадання результатів праці останніх декількох років мого життя. Відсутність цивілізованого ринку цифрових продажів і повна бездіяльність держави у справах захисту авторських прав робить піратів єдиними і нероздільними господарями цього ринку.

П’ять років тому з альбомом «Дикі танці» ми пройшли в Україні цивілізованою схемою світового ринку і досягли шаленого успіху, вийшовши на рівень ОФІЦІЙНОГО п’ятикратного мультиплатинового диску. Як нам це вдалося? Шляхом лобіювання досконалого законодавства для боротьби з піратством на фізичних носіях. Сьогодні ситуація набагато гірша, адже нові види і форми піратства сягають безпрецедентних масштабів. Тоді, у 2003-му році, ми боролися з трьома піратськими заводами. Сьогодні – з сотнями і тисячами нелегальних сайтів, що генерують в мільйони разів більше піратських копій. Відповідь має бути така сама – зміна законодавства на таке, що відповідає реаліям сьогодення. Зокрема, зміни у Законі України «про авторське право і суміжні права» та, що особливо актуально, у Кримінальному Кодексі України. Відповідного листа з ініціативою від мого імені вже надіслано на ім’я Прем’єр-міністра України.

Наступним кроком має стати залучення Інтернет-провайдерів до співпраці у боротьбі з ганебним явищем піратства. На сьогоднішній день провайдери займають пасивну позицію третьої сторони, яких проблема піратства взагалі не обходить. Діючи таким чином, вони стають співучасниками злочину, а іноді й ініціаторами, тому мають нести повну правову та кримінальну відповідальність, як це сьогодні організовано в десятках розвинутих країн світу (наприклад, так званий «Закон Саркозі», що прийнятий у Франції). Україні також потрібний оновлений закон, що дозволить притягнути злодіїв до відповідальності, якщо хочете, «Закон Руслани».

А тепер щодо споживача: описана вище ситуація і пасивна позиція контролюючих органів перетворює прихильника музики українського виконавця на вільного мисливця за безкоштовним продуктом сумнівної якості і походження. Ми маємо, чим відповісти піратам. Мій останній альбом вже вкрадено, проте вже сьогодні існують цілком нові композиції, нові аранжування існуючих пісень. Все це вийде на оновленій версії альбому і буде доступно для потрекового завантаження на нашому сайті. Я готова дати кращу пропозицію, ніж дають пірати і надати усі свої ексклюзивні матеріали відповідної якості на офіційному сайті за схемою, відомою, як «візьми безкоштовно або заплати скільки можеш». Таким чином, ми позбавляємо наших фанів від необхідності потрапляти до музики сумнівним шляхом через десятки взаємно пов’язаних посилань, порносайти та інші рекламні ресурси. Я хочу, щоби мої прихильники позбавились тавра крадіїв музики. Проста і доступна схема легального отримання музики від правовласника повинна сформувати в українського споживача природну логіку «Шукаєш музику в мережі? Спочатку заходь до автора!». Паралельно зі змінами на власному сайті я починаю всеукраїнську антипіратську кампанію в ЗМІ, в Інтернеті, під час своїх концертів та інших подій музичного життя країни і закликаю її підтримати.

Я висловлюю щиру подяку українським засобам масової інформації, що не лишились осторонь і приєднались до антипіратських ініціатив. Дякую моїм прихильникам та усім, хто виявляє повагу до мене і інших авторів, не купляючи музики у піратів. Ми будемо працювати для того, щоби у виборі отримувати музику напряму від автора або шукати її деінде, вам не доводилось вагатись.

Я не збираюсь зупинятись на гучних заявах і продовжуватиму атакувати листами із конкретними фактами і пропозиціями МВС, СБУ, керівництво держави. Якщо Держава не відгукнеться на заклик авторів про допомогу, законотворці займатимуться і надалі політичною клоунадою замість прийняття потрібних законів, а контролюючі органи заохочуватимуть злочинців своєю бездіяльністю, то останні творчі сили нації емігрують, а українська професійна музика зникне з творчої карти світу, як явище.

З надією на краще,
Руслана

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Коментарів: 5

 1. vitaly79:

  Руслана! Як прихильник та шанувальник твоєї творчості, я підтримую твої наміри боротьби з піратською продукцією.
  Але де тоді мені та таким як я отримати, скажімо, відео твоїх неповторних шоу?
  P.S.офіційних дисків в продажі небуло

 2. DarkSun:

  Я розумію цю ініціативу. Та якщо подивитися на це з іншого боку - я наприклад, послухав “Амазонку” тільки скачавши її в інтернеті, бо в крамницях рідного Мукачева її не знайшов.
  Та в чому сенс музики - продати чим більше дисків чи донести музику до слухача і поділитися емоціями?

 3. Sopyer:

  Існує й інша точка зору на дану проблему:
  * http://www.dklevine.com/general/intellectual/against.htm
  * http://www.lessig.org
  Ті приклади, які наведені для боротьби з піратством потребують контролю над поширенням інформації - як це не називай, але це є цензурою. Подібні підходи дають широкі можливості для зловживання - найкраща демонстрація - використання сайнтологами копірайту для боротьби із їх противниками (США).
  Найкращий спосіб захисту себе в даній ситуації - давати людям той продукт, який вони хочуть, постійно шукати нові творчі підходи, нові шляхи використання свого інтелектуального продукту.

 4. yul-yarmarkina:

  Антипіратська компанія це дуже круто. Але я думаю найкращий спосіб боротьби з пірацтвом це конкуренція. Яка наприклад в Запоріжжі взагалі відсутня. Я готова купувати лінцензійну продукцію, але її немає. Я слухаю виключно українську музику яка мені дуже подобається, але купити в магазинах її практично не реально, тіпа російське населення не слухає українського, от і доводиться купувати все на ринку, якість погана, термін дії 5 разів. ОСОБИСТО Я ВИХІД ЗНАХОДЖУ ОДИН ВСЕ ЩО ТРЕБА КУПУЮ В КИЇВІ, і доки так буде буде пірацтво. Диски на ринку не дешевше ніж ліцензійні, тому це проблема конкуренції.

 5. 13.0:

  авторам потрібно освоювати інтернет, альбом вкрали бо вас не було в інтернеті, боратьба з піратством законами чи обмеженнями ні чого не дасть власники ресурсів переїдуть на інші іноземні хости да й усе..лише постраждає український сигмент ринку, інтернет це ринок і його треба завоювувати а не кричати про авторскі права, особливо коли автор не є учасником ринку аб оне помітний, потрібно конкурувати с піратами, якщо користувачі мережі будуть знаходити ваш ресурс в інтернеті на перщій шпальті то проблеми зникнуть самі, працювати треба с пошуковиками перж за все, там можно плагіаторів просто блокувти аби вони випадали с пошуку, але це справа автора а не когосьіше правохоронці цим наврядчи займуться, потрібно писати і доводити хто і коли у вас сплагіатив

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.