WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (46) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Звернення до ISP-провайдерів

Звернення до Інтернет-сервіс провайдерів (ISP) та хостинг-провайдерів

Закликаємо ІСП до активної співпраці у боротьбі з піратством. На сьогоднішній день ІСП займають пасивну позицію «третьої сторони», яку проблема піратства взагалі не обходить. Ситуація нагадує аналогічну ситуацію 2000 року в Україні, коли заводи по виробництву СD та DVD заявляли, що вони не можуть здійснювати контроль авторських прав і масово виробляли матеріал на замовлення відвертих піратів. Однак, проактивна позиція держави і запровадження відповідного законодавства змогли змінити ситуацію. Але на сьогоднішній день нові форми піратства набувають недопустимих масштабів і загрожують цілим галузям української культури і мистецтва.

Кожен ІСП в Україні повинен:
1. у договорах з користувачами та особами, яким надається хостінг, передбачити положення про неможливість використання сервісу для порушення законодавства України, в тому числі в сфері авторського права;
2. активно співпрацювати з правовласниками і правоохоронними органами.

Пропонуємо Інтернет-провайдерам сісти за стіл переговорів з представниками музичної індустрії щодо впровадження принципів роботи в України, які б відповідали принципам роботи в країнах ЄС. Більшість провайдерів добровільно закривають нелегальні веб-ресурси. А в тих країнах, де правовласники і провайдери не змогли домовитися, впроваджується відповідне законодавство. Найсвіжіший приклад – «Закон Саркозі» у Франції, який передбачає три обов’язкові кроки:
1. співпраця з право власниками;
2. попередження користувачів, які використовують Інтернет для порушення авторського права, про можливе припинення надання сервісу;
3. в разі триваючого порушення – припинення сервісу щодо доступу в Інтернет.

Ресурси, провайдери і користувачі, що завдають шкоди авторам музики, зокрема української музики, порушуючи їх права, повинні нести сувору відповідальність згідно закону, включно із закриттям організацій, або припиненням сервісу щодо доступу в Інтернет для фізичних осіб.

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Коментарів: 2

  1. DarkSun:

    І як то, провайдерам потрібно аналізувати гігабайти інформації, де може бути купа і особистої…
    Чи не є то порушенням прав людини?

  2. SergSlim:

    Я повністю погоджуюсь з автором статті!
    Я б дуже хотів щоб провайдери якось контролювали те що люди через них викладають в мережу.

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.