WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (48) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Звернення до Держави

Сьогодні Держава не звертає належної уваги на проблеми українських митців, які популяризують національну культуру. Така позиція Держави призводить до гальмування розвитку музичної індустрії і українських артистів, в той час як більшість країн світу будує свою державну політику в сфері інтелектуальної власності на принципах її відповідності законним правам та інтересам національних митців. Законодавство у сфері авторського права і суміжних прав не відповідає реаліям сьогодення, не дозволяє правоохоронним органам ефективно захищати права авторів, виконавців та продюсерів у всьому спектрі форм використання їх творчого надбання. Ілюстрацією цього є засилля в Україні Інтернет-піратства.

Зокрема, є нагально необхідним внесення змін в Закон України «Про авторське право і суміжні права» і Кримінальний Кодекс України, які б дозволили захищати права митців хоча б на рівні європейських держав, при тому, що наша країна має всі передумови для створення найбільш потужної системи захисту авторського права і суміжних прав у світі.

Правоохоронні органи мають оперативно реагувати на кожне звернення правовласника щодо порушення його прав у цифровому середовищі – припиняти діяльність нелегальних веб-сайтів і притягати порушників до кримінальної відповідальності.

Держава має включити у програму загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів обов’язковий курс щодо підвищення правової свідомості та комп’ютерної безпеки, адже нелегальні веб-сайти є джерелом розповсюдження вірусів і порнографії в мережі Інтернет.

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.