Звернення до прихильників

Хочу навести цитату Пітера Мандельсона, єврокомісара з питань торгівлі, який приділяє значну увагу стану справ у сфері захисту інтелектуальної власності в Україні у зв’язку зі вступом у СОТ та початку переговорів з ЄС щодо зони вільної торгівлі: «Факт полягає в тому, що у комерційній культурі, яка не захищає інтелектуальну власність, сьогоднішній порушник є завтрашньою жертвою. У довгостроковому періоді немає тих, хто виграє від зростання кількості крадіжок інтелектуальної власності». Це означає, що артист, який не отримав належної винагороди за реалізацію свого чергового альбому, не матиме змоги інвестувати в свою подальшу творчу діяльність. При цьому, треба зазначити, що за кожним артистом стоять десятки творчих людей, без яких неможливе створення якісної музики і відео кліпів – автори слів та музики, продюсери, музиканти, інші. Тому для справжніх прихильників того чи іншого виконавця придбання легальних фонограм є не тільки винагородою за творчість його та його команди, але й актом заохочення артиста до продовження творчої діяльності.

Ruslana to fans

Коментарів: 3

 1. AnnBernik:

  Між іншим у нашій країні “функціонує” так званий “Державний департамент інтелектуальної власності”… це є урядовий орган державного управління, наскільки я розумію - декларативно…

  Також існує Українське агентство з авторських та суміжних прав (УААСП) (www.uacrr.kiev.ua), яке надає повний перелік послуг з захиту авторських прав.

 2. DarkSun:

  А як же прибуток від концертів?

 3. OLana:

  Я согласна с этим и покупаю лицензионные альбомы.Но мне кажется,что те люди,которые не слышали или которым раньше не нравились песни,могут скачать в интернете песню, послушать,а потом и купят новый альбом.Не знаю так ли это,но это мое мнение!

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.