WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (50) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Звернення до прихильників

Хочу навести цитату Пітера Мандельсона, єврокомісара з питань торгівлі, який приділяє значну увагу стану справ у сфері захисту інтелектуальної власності в Україні у зв’язку зі вступом у СОТ та початку переговорів з ЄС щодо зони вільної торгівлі: «Факт полягає в тому, що у комерційній культурі, яка не захищає інтелектуальну власність, сьогоднішній порушник є завтрашньою жертвою. У довгостроковому періоді немає тих, хто виграє від зростання кількості крадіжок інтелектуальної власності». Це означає, що артист, який не отримав належної винагороди за реалізацію свого чергового альбому, не матиме змоги інвестувати в свою подальшу творчу діяльність. При цьому, треба зазначити, що за кожним артистом стоять десятки творчих людей, без яких неможливе створення якісної музики і відео кліпів – автори слів та музики, продюсери, музиканти, інші. Тому для справжніх прихильників того чи іншого виконавця придбання легальних фонограм є не тільки винагородою за творчість його та його команди, але й актом заохочення артиста до продовження творчої діяльності.

Ruslana to fans

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Коментарів: 3

 1. AnnBernik:

  Між іншим у нашій країні “функціонує” так званий “Державний департамент інтелектуальної власності”… це є урядовий орган державного управління, наскільки я розумію - декларативно…

  Також існує Українське агентство з авторських та суміжних прав (УААСП) (www.uacrr.kiev.ua), яке надає повний перелік послуг з захиту авторських прав.

 2. DarkSun:

  А як же прибуток від концертів?

 3. OLana:

  Я согласна с этим и покупаю лицензионные альбомы.Но мне кажется,что те люди,которые не слышали или которым раньше не нравились песни,могут скачать в интернете песню, послушать,а потом и купят новый альбом.Не знаю так ли это,но это мое мнение!

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.