WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT p2l.post_id AS original_post_id, p.ID AS translation_post_id, p.comment_count AS translation_comments, u.display_name AS translation_post_author, p.post_date AS translation_date, p2l2.language_id AS translation_language_id, s.summary_id, s.language_id AS summary_language_id, s.summary FROM wp_post2lang AS p2l LEFT JOIN wp_post2lang AS p2l2 ON (p2l.translation_group = p2l2.translation_group AND p2l.translation_group != 0 AND p2l.language_id != p2l2.language_id) LEFT JOIN wp_posts AS p ON p2l2.post_id = p.ID LEFT JOIN wp_users AS u ON u.ID = p.post_author LEFT JOIN wp_summaries AS s ON p2l.summary_group = s.summary_group WHERE p2l.post_id IN (58) AND (s.language_id IS NULL OR s.language_id IN (1))

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Чемпіонат з Інтернет-піратства

«Розповсюдження музики та іншої інтелектуальної власності в нашій країні перетворилось на Всеукраїнський чемпіонат з Інтернет-піратства»
– вважає Руслана та ілюструє свою заяву проведенням іронічного турніру мережевих піратів серед журналістів та гостей 17-тих «Таврійських ігор» в Каховці.

Невдовзі перед цим відбулась спеціальна прес-конференція в УНІАНі (Київ), де Руслана оприлюднила відкритий лист до українських користувачів та провайдерів Інтернет, музикантів, музичних прихильників, а також до керівництва держави із закликом припинити заплющувати очі на порушення авторських прав в українському сегменті всесвітньої мережі. У якості перших кроків до покращення ситуації Руслана запропонувала ряд власних проектів (антипіратська кампанія, оновлена схема розповсюдження музики через власні сайти, музика та ексклюзивні матеріали на сайті Руслани за схемою «бери безкоштовно, або заплати скільки хочеш», законодавча ініціатива щодо відповідальності українських провайдерів та споживачів за порушення авторського права «Закон Руслани»).

На «Таврійських іграх» Руслана презентує наступні кроки своєї антипіратської ініціативи:

Відкриття офіційного Інтернет-магазину на оновленому сайті Руслани www.ruslana.ua. Відтепер українські прихильники співачки зможуть придбати музику та ексклюзивні матеріали від Руслани через зручний сервіс sms-billing (оплата шляхом відправлення SMS), а також можливість отримання музики за схемою «бери безкоштовно, або заплати скільки хочеш». Серед світових музикантів такий спосіб розповсюдження власної музики вже досить популярний. Проте в Україні Руслана – чи не перший артист, що впровадив такий механізм.

На сайті з оновленим дизайном і розділами Руслана поміж іншого збиратиме побажання та пропозиції прихильників щодо зручного і правильного на їхню думку способу легального розповсюдження її музики в мережі. З таким самим запитанням Руслана звернулась до експертів у даній галузі та представників мас-медіа.

Окрім музики ексклюзивне відео співачки, включно з документальними сюжетами про Руслану, матеріалами зі зйомок її кліпів, етнографічних експедицій, відтепер можна побачити на офіційному відео-каналі www.ruslanaTV.com.

Запуск антипіратської акції за унікальною схемою.
Покупець альбому Руслани, відправляє унікальний код з голограмної марки, що за законом повинна бути розміщена на всіх музичних дисках, на спеціальний короткий SMS-номер за ЗВИЧАЙНИМ тарифом (стандартна вартість відправлення SMS згідно тарифного плану оператора). У відповідь власник диску отримує SMS-повідомлення з інформацією про те, чи є даний диск справжнім ліцензійним альбомом згідно бази даних. У випадку, якщо надісланий код не відповідає базі даних кодів ліцензійних альбомів Руслани, що надійшли у продаж, до власника надходить прохання повідомити про джерело придбання даного диску.

«Розмови про те, що боротьба з крадіжками в Інтернеті схожа на бій з вітряками, - це відмова поважати авторів. На мій погляд, все починається з поваги. В наших силах виховувати культуру споживання якісної музики в Інтернеті без завдавання шкоди автору і собі. Я збираюсь показати приклад на власних ресурсах і закликаю колег приєднуватись, а прихильників української музики охоче користуватись пропозицією від автора».

Спільно ми можемо сформувати позитивну звичку: «Потрібна музика в Інтернеті – спочатку пошукай в автора!»

Після прес-конференції Руслани ввечері 3 травня запланований її виступ на великій сцені фестивалю. В рамках 17-тих «Таврійських ігор» відбудеться презентація нового шоу Руслани, яке вже встигли побачити глядачі Баку, Софії, Канн, а також телеглядачі Туреччини, Угорщини, Литви, Грузії, Македонії, Греції. В Україні шоу буде показане вперше. Для прем’єри шоу у Каховку разом з Русланою прибуло більше 30 спеціалістів (музиканти, ді-джеї, ві-джеї, балет, технічна група). Найближчим часом шоу Руслани в такому обсязі побачать лише гості тижня Євробачення в Белграді, а також глядачі великих відкритих шоу у Стамбулі та Бухаресті, що відбудуться в травні-червні 2008.

«Сподіваюсь, що в Україні мою нову програму на великій сцені  вже влітку цього року побачать мешканці найбільших міст України в рамках великого відкритого концертного туру, який ми зараз плануємо».

WordPress database error: [Table './ruslana/wp_users' is marked as crashed and should be repaired]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = 164 LIMIT 1

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.